LeBron James.Foto: AP/Scanpix
26. juuli 2020, 14:46

VIDEO | Lakers alistas Magicu, Bucks sai jagu Kingsist

Korvpalliliiga NBA hooaeg saab jätku 30. juulil, kuid enne seda on meeskondadel võimalik vormi koguda kontrollkohtumistes. Eile alistas läänekonverentsi liider Los Angeles Lakers tulemusega 119 : 112 Orlando Magicu.

Lakers võitis avaveerandi 35 : 19, poolajaks juhiti 13 silmaga. Enne viimast neljandikku suutis Magicu lähemale tulla, ent lõpuks tuli siiski kaotusega leppida.

Kyle Kuzma tõi üleplatsimehena võitjatele 25 silma ja seitse lauapalli, LeBron James lisas 20 punkti ja seitse resultatiivset söötu. Magicu parim oli 21 silmaga D.J. Augustin. Mõlemad meeskonnad andsid korralikult mänguaega ka varumeestele.

Idakonverentsi liider Milwaukee Bucks oli tulemusega 131 : 123 üle Sacramento Kingsist. Kolmanda veerandaja keskel pääses Bucks 29 silmaga juhtima ega loovutanud eduseisu käest. Võitjatele tõi pingilt sekkunud Kyle Korver 22 punkti, Brook Lopez toetas teda 21 silmaga. Mullune liiga väärtuslikem mängija (MVP) Giannis Antetokounmpo lisas 15 punkti, üheksa lauapalli ja kuus resultatiivset söötu. Kingsi parim oli Buddy Hield 19 silmaga.

Teised mängud:

Washington Wizards - Los Angeles Clippers 100 : 105

San Antonio Spurs - Brooklyn Nets 119 : 124

Utah Jazz - Miami Heat 101 : 99

NBA hooaeg mängitakse lõpuni Orlandos. Esmalt selgitavad 22 tiimi asetuse play-off'ideks, kus jätkavad 16 meeskonda. Hooaeg saab läbi hiljemalt 13. oktoobril.