Ragnar Klavan (paremal) ja Ciro Immobile.Foto: AFP/Scanpix
27. juuli 2020, 00:43

MÕÕN! Klavani kurb seeria jätkus. PIDU! Juventus võitis üheksanda tiitli järjest

Itaalia jalgpalliliigas kaotas Ragnar Klavani tööandja Cagliari kodumurul 0 : 1 Udinesele. Eesti koondislane kuulus algkoosseisu ja tegi kaasa terve matši.

Kohtumise ainsa värava lõi Stafano Okaka Chuka kolmandal minutil. Cagliari jaoks pikenes võiduta seeria juba kaheksale mängule. Viimati saadi 27. juunil 4 : 2 jagu Torinost. Hooaja alguses eurokohtade nimel heidelnud Sardiinia tiim on nüüd langenud tabelis 13. reale.

Georgi Tunjov vaatas varumeestepingilt, kuidas tema koduklubi SPAL viigistas 1 : 1 Torinoga. SPAL on tabelis kindlalt viimasel real. Itaalia kõrgliigas jääb pidada veel kaks vooru.

Georgi Tunjov (vasakul) mängus AC Milani vastu. Foto: AFP/Scanpix

Pühapäeva hilisõhtuses kohtumises alistas Juventus kodumurul 2 : 0 Sampdoria ja kindlustas ühtlasi ka üheksanda järjestikuse Itaalia meistritiitli.

Täna tegid Juventuse kasuks skoori Cristiano Ronaldo ja Federico Bernardeschi. Ronaldo jaoks oli tegemist hooaja 31. väravaga. Temast enam on ühel hooajal Juventuse särgis Itaalia kõrgliigas skoorinud vaid Felice Borel (32 väravat, 1933-34). Ronaldol oli viimastel minutitel hea võimalus veel võrku sahistada, kuid penalti lenadas latti.

Cristiano Ronaldo tähistab väravat. Foto: AFP/Scanpix