Tugevuselt seitsmendal liigatasemel mängiv Team Helm võitis Esiliiga B meeskonda.Foto: Team Helm Facebook
28. juuli 2020, 22:12

OHOH! Rahvaliiga sats lülitas karikasarjas konkurentsist Esiliiga B liidri

Jalgpalli Evald Tipneri karikavõistluste 1/32-finaalid algasid pommtulemusega, kui Rahvaliigas mängiv Team Helm alistas 2 : 1 Esiliiga B liidri Tallinna Kalevi U21 meeskonna.

Esiliiga B liiderTallinna Kalev jäi Rahvaliigas ehk tinglikult tugevuselt seitsmendal liigatasemel mängiva Team Helmi vastu kiiresti 0 : 1 kaotusseisu. Kuigi Kalev viigistas mängu 33. minutil, siis Helmi mängija Renee Püvi viis minutit hiljem löödud värav tõi võidu kodumeeskonnale.

Tallinna Kalevi U21 võistkond on Esiliiga Bs ehk Eesti tugevusel kolmandal liigatasemel võitnud 14 mängust 11, viiki on mängitud korra ja kaotatud on kaks kohtumist.

Teisipäeval käis platsil ka kolm Eesti Meistriliiga klubi. Narva Trans purutas 4 : 0 Paide Linnameeskonna kolmanda esinduse, Tammeka lõi Tallinna Zeniti vastu 13 vastuseta väravat ja Nõmme Kalju võitis 8 : 0 Rummu Dünamot. Kalju eest tegi hooaja debüüdi viimase aasta Šveitsi tippklubi Grasshopperi ridades veetnud ründaja Alex Matthias Tamm, kes lõi kübaratriki.