Kõmu

VIDEO | Kikkpoksi maailmameister osales inimese surmaga lõppenud kakluses 

Ohtuleht.ee, 29. juuli 2020, 11:55
Traagiliselt lõppenud kaklus Barnaulis.Foto: Kuvatõmmis videost
Venemaa parimaid naiskikkpoksijaid Lilija Vorogušina oli osaline Barnaulis toimunud löömingus, mille käigus tappis tema kaaslane tüli lahutama tulnud mehe.

Autoparklas filmitud videost on näha, kuidas Vorogušina ja tema ekspoksijast kaaslane Mihhail Startsev ründasid üht meest, kes üritas end oma kõndimiskepiga kaitsta. See tal ei õnnestunud, Startsev lõi mehe pikali ning Vorogušina asus teda pähe tümitama.

Tülile läks vahele 40aastane kolme lapse isa Pavel Pohlov. Ta lükkas Vorogušina eemale, mispeale virutas Stratsev talle hoobi näkku. Löök oli nii tugev, et Pohlov suri.

"See puudega mees üritas lihtsalt neist s***kottidest eemale minna. Minu Pavel läks teda aitama ja tahtis neid lahutada. Nende loomade tõttu pole mule enam abikaasat ning kolm last jäid isata," kirjutas Pohlovi lesk Svetlana sotsiaalmeedias emotsionaalselt.

Lilja Vorogušina on kahekordne kikkpoksi maailmameister ja neljakordne Venemaa meister. Kui tema võib kohtus pääseda kergemalt, siis Stratsevit võib oodata tapmise eest kuni 15 aasta pikkune vanglakaristus.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee