Ragnar Klavan suutis hoida Federico Bernardeschi ja muud Juventuse tähed nullil.Foto: Zumapress/Scanpix
30. juuli 2020, 09:06

Klavan ja Cagliari alistasid Juventuse, Tunjov alustas algkoosseisus

Kolmapäeva õhtul käisid Itaalia jalgpalli kõrgliigas väljakul nii Ragnar Klavan kui ka Georgi Tunjov.

Klavani koduklubi Cagliari Calcio kohtus koduväljakul meistritiitli kindlustanud Juventusega. Sardiinia esiklubi läks mängu juba 8. minutil juhtima, kui oma liigadebüüdil skooris Luca Gagliano. Kuigi ülejäänud matši valitses Juventus, siis Giovanni Simeone esimese poolaja lisaminutitel löödud 2 : 0 värav jäi mängu viimaseks.

Eesti koondise kapten tegi väga korraliku mängu. Kuigi Juventus lõi peale 34-l korral, siis enamik üritustest jäid kinni kaitsjatesse või vuhisesid mööda. Oma osa oli sellel ka Klavanil, kes suutis pareerida mitu vastase lööki, sealhulgas jäi nullile tänavu juba 31 liigaväravat löönud Cristiano Ronaldo.

Georgi Tunjovi koduklubi Ferrera SPAL jäi võõrsil 0 : 3 alla Verona Hellasele. 19aastane eestlane alustas algkoosseisus ning vahetati välja 75. minutil. Keskpoolkaitses mänginud Tunjovi arvele jäi üks pealelöök.

SPAL hoiab tabelis viimast kohta ja järgmisel hooajal mängitakse Serie Bs. Cagliari tõusis võiduga 13. positsioonile, kuid esikümnest lahutab neid vaid üks punkt.