Tennis

FOTOD | Maailma enimteeniva naissportlase bikiinipildid ajasid fännid pööraseks. Osaka: miks ma peaksin hoidma süütut imagot? 

Ohtuleht.ee, 30. juuli 2020, 11:04
Naomi Osaka.Foto: Imago/Scanpix
Maailma kümnes reket Naomi Osaka laadis Instagrami bikiinipildid, mis panid ta fännid nördima. Jaapanlanna otsustas kritiseerijate suud kinni panna ja sõnas, et tema meeles on basseini kõrval ujumisriiete kandmine igati sünnis.

22aastane Osaka postitas Instagrami pildid, kus ta poseerib bikiinides. Fotod tekitasid furoori, kuid tagasiside polnud ainult positiivne. Paljud tegid tema välimuse kohta pahatahtlikke kommentaare ja imestasid, et miks ta otsustas ennast selliselt paljastada.

Samal teemal

Jaapanlanna võttis teema üles Twitteris. "See hirmutab, kuidas paljud inimesed kommenteerivad, et ma peaksin hoidma oma süütut imagot ja ma ei tohiks üritada olla keegi, kes ma pole. Te ei tunne mind. Ma olen 22 ja kannan basseinis ujumisriideid. Miks te arvate, et tohite kommenteerida mu riietust," imestas ta.

Karjääris kaks Grand Slami turniiri, 2018. aastal Ameerika Ühendriikides ja 2019. aastal Austraalias, võitnud Osaka hoiab WTA edetabelis kümnendat kohta. Hiljuti avaldas finantsajakiri Forbes traditsioonilise nimekirja enim teenivatest naissportlastest, kus jaapanlanna hoidis esikohta. Väljaande väitel teenis ta viimase 12 kuu jooksul umbes 34 miljonit eurot.

Suurema osa elust USAs elanud Osaka ema on jaapanlanna ja isa on pärit Haitilt. Sarnalselt paljudele teistele sporditähtele on ka Osaka asunud võitlema aktiivselt rassismi vastu. "See, et see ei juhtu teiega, ei tähenda, et seda üldse ei juhtuks," kommenteeris ta paar kuud tagasi Black Lives Matter liikumist. "See on naljakas, et inimesed, kes tahavad spordisaalis kanda ketti, kuulata hip-hopi ja kasutada slängi, on nüüd ühtäkki täiesti vait."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee