Ragnar Klavan.Foto: LM/Luigi Canu / IPA/IPA/SIPA
1. august 2020, 23:35

VIDEO | Klavan lõpetas hooaja omaväravaga (1)

Itaalia jalgpallimeistrivõistluste viimases voorus sai jala valgeks ka Ragnar Klavan – paraku sahistas meie mees aga valesse võrku ehk tema omaväravast avas AC Milan Cagliari vastu mänguseisu.

Klavani omavärav sündis kohtumise 11. minutil. Milani portugallasest ääreründaja Rafael Leao terava nurga alt sooritatud pealelöök tabas posti, kuid sealt põrkas nahkkera täpselt vastu värava ees seisnud Klavani jalga ning veeres siis väravasse.

Mängu tipphetked, Klavani omavärav video alguses:

Kohtumise saatus sai lõplikult selgeks üsna teise poolaja alguses. 55. minutil skooris esimese poolaja lõpus penalti realiseerimata jätnud Milani superstaar Zlatan Ibrahimovic ning vaevalt kaks minutit hiljem tegi Samu Castillejo seisuks juba 3 : 0. Mõlema värava sünnis oli teatud süü ka keskkaitseliinist välja tõusnud Klavanil. 62. minutil võeti eestlane puhkama.

Liigatabelis on Cagliari 45 punktiga 13. kohal, kuid nendega samade punktide peale võib veel tõusta Udinese, kes peab oma viimase vooru kohtumise Sassuloga pühapäeval. Kuna Cagliari on mõlemad liigamängud Udinesele kaotanud, tõuseks Udinese võidu korral Klavani leivaisast mööda.

Liigas viimati 8. märtsil kaotusekibedust tundma pidanud Milan lõpetas hooaja kuuenda kohaga, millega tagati uueks hooajaks koht Euroopa liigasse.