LeBron James (vasakul) ja Lakers pidid täna kaotusega leppima.Foto: AP/Scanpix
2. august 2020, 10:19

VIDEO | Lakers jäi tiitlikaitsjale kindlalt alla, linnarivaal võttis suureskoorilise võidu

Korvpalliliigas NBA sai täna kindla kaotuse läänekonverentsi liider Los Angeles Lakers, kes jäi Orlandos tulemusega 92 : 107 alla mullusele tšempionile Toronto Raptorsile.

Avaveerandi keskel juhtis tiitlikaitsja hetkeks juba 13 silmaga, poolajapausile mindi aga kolmepunktilises kaotusseisus. Seejärel haarati jälle suur edu, ent Lakers suutis veel viimase veerandaja alguses vahe tagasi teha ning uuesti juhtima minna. Lõpus näitas kindlamat mängu aga Raptors ning kirjutas tabelisse võidu.

Võitjatele tõi üleplatsimehena 33 silma Kyle Lowry, ameeriklane lisas veel 14 lauapalli ja kuus resultatiivset söötu. Teda toetas 23 punktiga OG Anunoby. Lakersi parimana kogus LeBron James 20 silma ja kümme lauda, Anthony Davis piirdus 14 punktiga.

Lakersist märksa paremini läks aga linnarivaalil Los Angeles Clippersil. Eelmisel suvel Kawhi Leonardi ja Paul George'iga ridu täiendanud meeskond alistas tulemusega 126 : 103 New Orleans Pelicansi. Seejuures juhtis Clippers terve mängu vältel. Kolmanda veerandaja lõpus oli korraks eduseis tervelt 42 punkti.

Võitjate parimana tõi kaheksa kaugviset tabanud George 28 silma, Leonard toetas teda 24 punktiga. New Orleansi resultatiivseim oli pingilt sekkunud Nickeil Alexander-Walker, kes 12 minutiga 15 silma viskas.

Tabeliseis:

Tänased mängud:

Toronto Raptors - Los Angeles Lakers 107 : 102 (Lowry 33p, 14 lp, Anunoby 23 p - James 20 p, 10 lp, Kuzma 16 p)

Los Angeles Clippers - New Orleans Pelicans 126 : 103 (George 28 p, Leonard 24 p - Alexander-Walker 15 p, Ingram 14 p)

Denver Nuggets - Miami Heat 105 : 125 (Jokic, Grant 19 p - Butler, Adebayo 22 p, Olynyk 20 p)

Oklahoma City Thunder - Utah Jazz 110 : 94 (Gilgeous-Alexander 19 p, Paul 18 p - Mitchell 13 p)

Indiana Pacers - Philadelphia 76ers 127 : 121 (Warren 53 p - Embiid 41 p, 21 lp, Harris 30 p)