Vormel 1

VIDEO | Viimasena üle finišijoone veerenud Räikkonen sõimas GP ajal meeskonda 

Toimetas Eigo Kaljurand, 2. august 2020 20:10
Kimi RäikkonenFoto: Zumapress/Scanpix
Soome vormelisõitja Kimi Räikkonen polnud Suurbritannia GP-l meeskonnaga rahul. Rajale jäänud masinatest viimasena ehk 17. üle finišijoone veerenud soomlane andis sõidu ajal teada, mida ta nende tegevusest arvab.

Räikkoneni vihapursked on legendaarsed. "Jääge vait, ma tean, mis ma teen," sõimas ta mõned aastad tagasi oma meeskonda. Ka pühapäevasel võistlusel ei jätnud soomlane keelt hammaste taha.

Alfa Romeo meeskond käskis mehel keerata rehvivahetuseks boksi, sest peale Daniil Kvjati õnnetust oli võistlejate ette tulnud turvaauto. Kui soomlane oli rajalt maha pööranud, hüüdis Räikkoneni võistlusinsener Julien Simon-Chautemps ootamatult, et ta seda ei teeks.

"Jää välja, jää välja, jää välja, jää välja," proovis Simon-Chautemps olukorda päästa.

"Hei, lõpeta! T**a, nüüd on liiga hilja. T**a küll," sõimas Räikkonen inseneri. Soomlane sai lõpuks ainsa mehena Hamiltonilt ringiga sisse, sest temalgi tekkisid võistluse lõpus probleemid rehvidega.

2007. aastal Ferrariga maailmameistriks tulnud Räikkoneni tänavune hooaeg on läinud üsna aia taha, sest peale nelja etappi pole soomlasel kirjas mitte ühtegi punkti.

Samal teemal

02.08.2020
USKUMATU! Purunenud rehviga lõpetanud Hamilton võitis Suurbritannia GP
01.08.2020
Hamilton edestas ülejäänuid pika puuga, Mercedes püstitas rekordi
06.09.2019
AI-AI! Soomlased olid vabatreeningul raskustes, Räikkönen sõitis seina

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee