Mark Oliver Roosnupp lõi Tuleviku võrku 2 palliFoto: Erki Pärnaku
2. august 2020, 21:11

Levadia lõi hooaja suurüllataja väravasse viis palli

Eesti jalgpalli meistriliiga 15. vooru viimases kohtumises võitis FCI Levadia koduväljakul Viljandi Tuleviku 5 : 1.

Nii Levadia kui Tulevik olid varasema 14. vooruga teeninud 24 punkti, mistap võinuks oodata tasavägist heitlust. Reaalsuses tegi pealinna meeskond sotid selgeks esimese poolajaga, kui löödi kolm vastuseta väravat.

Gando Biala 14. minutil löödud avaväravale lõi kaks lisaks Mark Oliver Roosnupp. 70. minutiks oli seis juba 5 : 0, sest jala said valgeks ka Juri Kolomojets ja Karl Rudolf Õigus. Viljandi ainsa värava lõi 73. minutil Martin Allik.

Levadial on nüüd tabelis, sarnaselt Paide Linnameeskonnaga, 27 punkti. Nõmme Kalju edestab neid kahe silmaga. Tabelit troonib uhkes üksinduses Flora, kellel on 15 mänguga koos 40 punkti.

Suur kaotus Viljandi Tuleviku tabeliseisu liialt ei mõjutanud, sest nende edu jälitajate ees on ikka kaheksa punkti.