Atalanta ja PSg veerandfinaal.Foto: DAVID RAMOS/Scanpix
Meistrite liiga
12. august 2020, 23:58

Meistrite liiga: kaotusseisu jäänud PSG päästis hiliste väravate abil poolfinaalkoha

Jalgpalli Meistrite liigas tulid täna Portugalis platsile Atalanta ja Pariisi Saint-Germain, kes pidasid maha esimese veerandfinaali. Kuigi PSG jäi kaotusseisu, suudeti hiliste väravate toel kindlustada endale koht poolfinaalis.

Atalanta - PSG 1:2 (1:0)
27. Mario Pašalic - 90. Marquinhos, 90+3. Eric Maxim Choupo-Moting

23:56
Õhtuleht.ee

Mäng on lõppenud: juhtima asunud Atalanta vannub 1:2 alla PSG-le!

23:54
Õhtuleht.ee

Kõmm ja põmm: PSG teise värava lõi Choupo-Moting!

23:52
Õhtuleht.ee

NONII: nüüd on ära tehtud see, mis oli õhus! PSG surub ära ja asub 2:1 juhtima!

23:51
Õhtuleht.ee

Lisaminuteid on antud vähemalt viis.

23:51
Õhtuleht.ee

PSG jaoks toob normaalajal kastanid tulest Marquinhos.

23:49
Õhtuleht.ee

90. minutil ON SEIS 1:1!!

23:45
Õhtuleht.ee

PSG-l on armuaega jäänud ligikaudu viis minutit!

23:40
Õhtuleht.ee

PSG on asunud suruma ja võimalusi jagub, aga hetkel on nende saldos veel null väravat...

23:38
Õhtuleht.ee

78. minutil on Atalanta endiselt 1:0 ees, PSG-l hakkab varsti aeg otsa lõppema...

23:20
Õhtuleht.ee

60. minutil tuleb PSG poolt sisse Mbappe!

23:18
Õhtuleht.ee

58. minutil on Atalanata lähedal seisule 2:0. aga Djimsiti löök läheb siiski mööda.

23:07
Kadi Parts

Teine poolaeg on alanud!

22:49
Kadi Parts

Avapoolaeg on lõppenud: Atalanta juhib 1:0!

22:44
Kadi Parts

42. minutil annavad Atalanta mehed lohaka söödu ja Neymar saab hea võimaluse, aga taas - mehe sihik on paigast ja PSG skoor jääb avamata.

22:39
Kadi Parts

37. minutil näeme mängu esimest kollast kaarti, selle teenib Atalanata poolt Djimsiti.

22:30
Kadi Parts

Nüüd hakkab juhtuma: 28. minutil lööb Neymar peale, aga seegi pall läheb (seekord) mööda.

22:29
Kadi Parts

27. minutil Atalanta värava autoriks Pašalic!

Kadi Parts

Neymaril on vahepeal hea 1:1le olukord, aga pall väravasse ei jõua ja seis on endiselt 0:0.