Leipzigi mehed rõõmustamas, koht poolfinaalis on kindel.Foto: LLUIS GENE/Scanpix
Meistrite liiga
14. august 2020, 00:01

Meistrite liiga: Leipzig alistas hilise värava toel Atletico ja edenes poolfinaali

Täna jätkusid jalgpalli Meistrite liigas veerandfinaalid, kus kohtusid Leipzig ja Madridi Atletico. Kohtumise võitis seisuga 2:1 Leipzig.

Õhtuleht.ee

Mäng on läbi!! Leipzig alistab 2:1 Atletico!

23:54
Õhtuleht.ee

Atletico püüab meeleheitlikult, aga kas see viib ka sihile?

23:50
Õhtuleht.ee

Leipzigi juhtvärava autoriks Tyler Adams!

23:48
Õhtuleht.ee

JA EI! Leipzig läheb 88. minutil 2:1 ette!

23:48
Õhtuleht.ee

Nonii, mängu lõpuni on jäänud viis minutit - kas näeme täna lisaaega?

23:40
Õhtuleht.ee

Täis on tiksumas 80. minut - kui seis ei muutu, näeme lisaaega.

23:32
Õhtuleht.ee

71. minutil seis 1:1!!!! Atletico poolt paneb penalti sisse Joao Felix!

23:30
Õhtuleht.ee

70. minutil penalti Atleticole!

23:13
Õhtuleht.ee

51. minutil kohtumise esimene värav! Leipzig asub 1:0 juhtima, värava autoriks Olmo!

23:06
Õhtuleht.ee

Teine poolaeg on alanud!

22:58
Õhtuleht.ee

Leipzigi Twitteri konto foto Halstenbergi ja Savici kokkupõrkest ülemisel korrusel:

22:50
Õhtuleht.ee

Poolajavile on kõlanud ja väravaid pole nähtud, seis on ikka 0:0.

22:48
Õhtuleht.ee

Üleajaminutitel tuleb Leipzigi poolt löök raamidesse, aga Atletico puurilukk Oblak on oma ülesannete kõrgusel - seis ikka 0:0.

22:46
Õhtuleht.ee

Avapoolajale lisatakse vähemalt neli minutit.

22:39
Õhtuleht.ee

Savicil on pea kokku seotud ja ta tuleb platsile tagasi nagu mees muiste. Koos visatakse Halstenbergiga ka väike nali, ilmselt muljetatakse, kumb siis ikka kõvema peaga mees on.

22:38
Õhtuleht.ee

Leipzigi poolt osales peakokkupõrkes Halstenberg, tema on juba tagasi platsil ja mänguks valmis.

22:37
Õhtuleht.ee

Atletico poolt oli Savicil kulm ikka täitsa lõhki ja nüüd läheb natuke aega enne, kui mees üle vaadatakse ja elule tohterdatakse.

22:35
Õhtuleht.ee

35. minut ja meestel on kulmud lõhki... See küll hea ei ole.