MEISTRITE LIIGA | 8 : 2! Bayern tegi Barcelona vastu, mida ise tahtis!

Ohtuleht.ee, 14. august 2020 23:57
Thomas Müller (keskel).Foto: AFP/Scanpix
Jalgpalli Meistrite liigas nägi täiesti pöörast matši, kui Müncheni Bayern alistas veerandfinaalis 8 : 2 Barcelona.

Ulmeline õhtu algas väravasajuga juba neljandal minutil, kui skoori tegi Thomas Müller. David Alaba omavärav viigistas seisu seitsmendal minutil, kuid edasi läks asi päris hulluks.

• 22. minut, Ivan Perisic 2 : 1
  • 28. minut, Serge Gnabry 3 : 1
  • 31. minut, Thomas Müller 4 :1
  • 47. minut, Luis Suarez 4 : 2
  • 63. minut, Joshua Kimmich 5 : 2
  • 82. minut, Robert Lewandowski 6 : 2
  • 85. minut, Philippe Coutinho 7 : 2
  • 89. minut, Philippe Coutinho 8 : 2

Bayern saab poolfinaalivastase teada laupäeval, kui kohtuvad Manchester City ja Lyon. Teises poolfinaalis kohtuvad Pariisi Saint-Germain ja Leipzig.

23:41

6 : 2! Lewandowski ei jää kuivale ja Bayern hullab täiega! 82. minutit mängitud.

23:31

23:21

Vahva! 5 : 2 Bayernile! Värav kantakse Kimmichi nimele, aga 90 protsenti tabamusest võib kanda Alphonso Daviese arvele, kes tegi suurepärase eeltöö. 63. minutit mängitud.

23:15

Kõik läheb ikka samas rütmis. 57. minutil lööb Suarez seisuks 4 : 2! Bayern endiselt peal, aga Barcelona oskab tagasi tulla küll. Seda on nad varemgi tõestanud.

23:10

Teine poolaeg on kestnud juba kümme minutit, aga väravaid pole veel nähtud. Bayern peal 4 : 1!

22:50

POOLAEG! Tõmbame veidi hinge!

22:32

4 : 1! Müller lööb teise! Barcelona kaitseliinis on uskumatult kehvad ja aeglased jalgpallurid.

22:23

BAYERN PEAL 2 : 1! Ivan Perisic lükkab palli terava nurga alt Lewndowski suunas, kuid mänguvahend lendab Barcelona mängijate jalgadest võrku. Vahva jalgpalliõhtu!

22:07

HULL MÄNG! Seitsmendal minutil skoorib Barcelona vastu, tabamus läheb Bayerni kaitsja David Alaba nimele. 1 : 1!!

22:05

VÄRAV! Neljandal minutil teeb Bayern kiire vasturünnaku ning Müller skoorib Lewandowski söödust. Suurepärane algus sakslastelt!