Levadia boss Viktor Levada (keskel) ei saa käimasoleva suve tulemustega kindlasti rahule jääda.Foto: Stanislav Moškov
14. august 2020, 21:18

MÕÕN JÄTKUB: Levadia kaotas punkte ka Saaremaal

Tallinna FCI Levadia jalgpalliklubi mõõn jätkus reede õhtul Kuressaares, kus viigistati saarlastega 2 : 2.

Levadia jäi 36. minutil Mattias Männilaane tabamuse järel kaotusseisu, kuid teisel poolajal mindi Mark Oliver Roosnupu ja Brent Lepistu väravate järel 2 : 1 juhtima. Viimane sõna jäi siiski kodumeekonnale, kellele tõi väärt viigipunkti Rasmus Saare värav 86. minutil.

Levadia vahetas suvel küll peatreenerit, kui Martin Reimi asendas Vladimir Vassiljev, kuid ometi ollakse tabelis endiselt neljandal kohal. Viiendal real asuv Viljandi Tulevik jääb viie punkti kaugusele, kuid lõunaeestlastel on üks mäng vähem peetud.

• Kuressaare - Levadia 2 : 2

Liider FC Flora sai reedel võõrsil kindlalt 3 : 1 jagu Tartu Tammekast. Tristan Koskor viis kodumeeskonna küll juhtima, kuid hiljem vastas kahe väravaga Konstantin Vassiljev, ühe lisas Rauno Sappinen.