Joel Embiid (viskel).Foto: USA TODAY Sports
15. august 2020, 10:23

VIDEO | 76ers purustas Rocketsi, Clippers oli lisaajal parem Thunderist

Korvpalliliigas NBA peeti täna viimaseid põhihooaja mänge. Läänekonverentsi teisena lõpetanud Los Angeles Clippers suutis lisaajal tulemusega 107 : 103 jagu saada Oklahoma City Thunderist.

Esimese poolaja järel juhtis läänekonverentsis viiendaks jäänud Thunder võita kümne silmaga, ent enne viimast veerandaega leiti end seitsmepunktilisest kaotusseisust. Normaalaja lõpuks särasid tablool numbrid 87 : 87, lisaajal pani oma paremuse maksma Clippers.

Suuresti varumängijaid kasutanud meeskondadest oli Thunderi resultatiivseim 27 silma ja 11 lauapalli toonud Hamidou Diallo, võitjate parim oli 25 punkti, 14 lauapalli ja üheksa tulemusliku sööduga Terance Mann. Kõik kolm näitajat tähistavad ühtlasi ka tema karjääri rekordeid.

Philadelphia 76ers alistas tulemusega 134 : 96 Houston Rocketsi. Juba avapoolaja lõpuks juhiti 24 silmaga, viimase kahe veerandiga suurendati edu veelgi. Võitjate, kelle ridades kaheksa mängumeest kahekohalise arvu punktideni jõudis, parim oli Tobias Harris 18 silmaga, kaotajatele tõi väljakul 26 minutit viibinud James Harden 27 punkti ja kümme resultatiivset söötu.

Kui kõik muu on selge, siis lahtine on veel läänekonverentsi viimase ehk kaheksanda play-off'i koha omanik. Selle nimel madistavad Memphis Grizzlies ja Portland Trail Blazers. Kui lisamängu peaks võitma Grizzlies, kohtutakse korra veel, kui võidukas on Portland, siis pääsevad play-off'i nemad.

NBA play-off'ide paarid:

Tänased mängud:

Toronto Raptors - Denver Nuggets 117 : 109 (Johnson 23 p, Watson 22 p - Dozier 20 p, 8 rs)

Indiana Pacers - Miami Heat 109 : 92 (McDermott 23 p - Nunn 23 p, Hill 21 p)

Los Angeles Clippers - Oklahoma City Thunder 107 : 103 (Mann 25 p, 14 lp, 9 rs, Coffey 21 p - Diallo 27 p, 11 lp)

Houston Rockets - Philadelphia 76ers 96 : 134 (Harden 27 p, 10 rs - Harris 18 p)