VIDEO | NBAs algasid play-off'id: Mitchell viskas 57 punkti, ent võiduks sellest ei piisanud

Toimetas Mihkel Talivee, 18. august 2020 00:01
Nikola Jokic (paremal) ja Donovan Mitchell.Foto: AP/Scanpix
Korvpalliliigas NBA tehti täna play-off'idele algus tõelise põnevuskohtumisega. Läänekonverentsi kolmanda asetusega meeskond Denver Nuggets alistas lisaajal tulemusega 135 : 125 kuuenda asetusega Utah Jazz'i, kaotajate poolel tegi superesituse Donovan Mitchell, kes viskas tervelt 57 silma.

Denver juhtis avaveerandi lõpuks kuue punktiga, poolajaks oli nende edu seitse silma. Seejärel tuli Jazz mängu tagasi, asus juhtima, ent normaalaeg lõppes viigiliselt. Seejuures oli Denveri keskmängijal Nikola Jokicil võimalus matš võita, ent paraku tema vise ei tabanud ning nii siirduti lisaajale.

Seal sattus vägevasse hoogu Jamal Murray, kes viskas viieminutilise perioodi jooksul kümme punkti ning kindlustas Denverile võidu.

Võitjate parim oligi lõpuks 36 silma toonund Murray, kes lisas veel üheksa resultatiivset söötu. Jokic toetas teda 29 punkti ja kümne lauapalliga. Jazz'i eest 57 silma visanud Mitchell lisas üheksa lauda ja seitse tulemuslikku söötu. Play-off'i mängus on temast rohkem punkte visanud vaid Michael Jordan (63) ja Elgin Baylor (61).

Denver asus seega nelja võiduni peetavat seeriat juhtima, uuesti lähevad meeskonnad vastamisi sel reedel kell 23. NBAs peetakse kõik mängud, mis sel hooajal veel järel on, Orlandos.

Täna öösel mängivad veel Toronto Raptors ja Brooklyn Nets, Boston Celtics ja Philadelphia 76ers ning Los Angeles Clippers ja Dallas Mavericks.