Kaader 2003. aasta mängust „Prince of Persia: The Sands of Time“Foto: Ubisoft
Toimetas Sten Kohlmann 19. august 2020 20:02
Prantsuse mängukompanii Ubisoft on tuntud mitmete populaarsete mängusarjade poolest. Samuti teatakse neid ka tänu asjaolule, et kui pidevalt vorbitakse uusi „Assassin's Creed“ ja „Far Cry“ seeriate osi, siis mõned muud mängud jäävad hoopis tähelepanuta.

Üheks, mille naasmist fännid pikalt on oodanud, on „Prince of Persia“. Legendaarne mängusari on kuulunud Ubisoftile alates 2003. aastast, mil nägi ilmavalgust ääretult populaarne „Prince of Persia: The Sands of Time“. Kahjuks vajus seeria tahaplaanile, kui nägi ilmavalgust esimene „Assassin's Creed“. Toda seeriat võib ühtlasi pidada ka „Prince of Persia“ hingeliseks järeltulijaks.

Miks me aga sellest kõigest räägime? Põhjus on lihtne, nimelt on internetti lekkinud esimesed teated selle kohta, et juba käesoleval aastal võime näha sarja uut tulemist. Guatemala levitaja kodulehelt võime leida nii PlayStation 4 kui ka Nintendo Switchile mõeldud eeltellimused mängule, mis kannab (vähemalt hetkel) nime „Prince of Persia Remake“. Ilmumisaknaks on märgitud antud aasta november.

Ubisoft pole ametlikult asja kommenteerinud. Küll aga teame, et juba sel sügisel peaks meieni jõudma järjekordne Ubisoft Forward ülekanne. Eks aeg näitab, kas Pärsia prints tõepoolest tagasituleku teeb. Üllatusmoment muidugi enam ei toimi...

Foto: Kuvatõmmis