Jalgpall

JÄRJEKORDNE TÄIENDUS: Paidega liitus Amsterdami Ajaxi kasvandik 

Toimetas Kaspar Koort, 19. august 2020 21:03
Deabeas Owusu Sekyere.Foto: Albert Kestna / Paide linnameeskonna Facebooki lehekülg
Paide linnameeskond annab teada, et sõlmis kahe aasta pikkuse lepingu 20aastase hollandlasest ääreründaja Deabeas Owusu Sekyerega.

Amsterdami Ajaxi noortesüsteemi kasvandik, kes 34-kordse Hollandi meistri ridadesse kuulus aastatel 2011-2016, on esindanud kodumaal ka FC Twentet ning Portugali klubisid Leixões SC ja SC Freamunde.

Sekyere ütles klubi pressiteate vahendusel, et tal on väga hea meel sõlmida leping selle ambitsioonika ja suure südamega klubiga.

"Meeskonnakaaslased ja treenerid on mind väga hästi vastu võtnud ning klubi on juba saanud koduseks. Ma usun, et see samm saab minu edasise karjääri jaoks väga oluliseks ning suudan mängida olulist rolli klubi eesmärkide saavutamisel,” lisas jalgpallur.

Paide linnameeskonna spordidirektor Gert Kams märkis omalt poolt, et Deabeas on väga tugeva Hollandi kooliga mängija ning eriti tuleb tema kvaliteet esile tehniliste elementide näol.

"Oma suure kasvu kohta on tegemist väga heade kiiruslike ja füüsiliste omadustega mängijaga. Siin oldud aja jooksul on ta näidanud väga head suhtumist treeningutesse ja on meeskonna poolt väga hästi vastu võetud,” ütles Kams.

Paide linnameeskonnaga liitus suvise üleminekuakna jooksul kolm mängijat – lisaks Owusu Sekyerele ka Eesti koondise ründaja Henri Anier ja Ghana noortekoondise kaitsja Abdul Razak Yusif.

Samal teemal

15.08.2020
Nõmme Kalju lõi Legioni võrku kuus palli, Paide alistas Anieri debüütmängus Viljandi
14.08.2020
PÕNEV! Paide sõlmis lepingu Eesti tippründajaga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee