Korvpall

Rapla värbas NBA staari noorema venna 

Ohtuleht.ee, 22. august 2020 17:40
210 cm pikkuse Al-Wajid Aminu käte siruulatus on koguni 215 cm.Foto: Rapla korvpallimeeskond/Facebook
Rapla korvpallimeeskond allkirjastas lepingu septembri esimesel päeval 22aastaseks saava ameeriklase Al-Wajid Aminuga.

Äsja North Florida üliõpilasliiga võistkonnas mängimise lõpetanud 201 cm pikkuse Aminu keskmised näitajad olid möödunud hooajal 11 punkti ja 6,6 lauapalli.

Samal teemal

Mõnele on Aminu nimi kindlasti tuttav, sest korvpallurid on ka mõlemad tema vennad, kellest vanim Al-Farouq on alates 2010. aastast mänginud NBAs ja teine vend Alade aastaid Euroopa tugevates klubides.

„On selge, et meeskonnas tuleb tõsine noorenduskuur ja noort meeskonda peab kindlasti iseloomustama agressiivne kaitsemäng. Peatreener soovib mängijaid, kes on võimelised mängima mitmetel positsioonidel ja Wajid on kindlasti üks neist,“ ütles Jaak Karp pressiteate vahendusel.

„Tegemist on atleetliku mängijaga, 201 cm kasvu juures on tema käte siruulatus muljetavaldav 215cm, sinna juurde tõsised vedrud kiiretes jalgades peaks tähendama, et temast saab usutavasti meie fännide üks „teisel korrusel“ toimetav lemmikmängija. Vennad on tal korvpallis väga kaugele jõudnud, loodetavasti saab Raplas alguse edukas profikarjäär ka tema jaoks.“

Samal teemal

06.08.2020
Nördinud korvpalliklubide juhid pole rahul Eesti-Läti liiga kalendriga: „Mänge on vähe ja see on probleem.“
03.07.2020
„VIIES VEERANDAEG“ | VIDEO | Jõesaar: lõin USAs mingil moel läbi korvpallis, kuid mitte õpingutes. See on mu elu suurim kahetsus
23.03.2020
Koroonaviirus lõi Eesti korv- ja võrkpalliklubidel jalad alt: meeskondade juhid kinnitavad, et seis on ülikeeruline
31.12.2019
PÕNEV! Rapla muretses korvi alla jõudu Läti suurklubist