Nõmme Kalju teenis tabelisse väärt võidu. Foto: Stanislav Moškov
22. august 2020, 20:47

VIDEO | Kalju pääses folgipealinnas üle noatera, Henri Anier lõi debüütvärava

Eesti meistritiitli nimel heitlev Nõmme Kalju jalgpalliklubi käis külas Viljandi Tulevikul ja naaseb pealinna napi 1 : 0 võiduga. Matši ainsa värava lõi Vladislav Khomutov 60. minutil.

Kalju on 18 mänguga kogunud 38 punkti ja tabelis annab see teise koha. Liider Flora on 17 mänguga 46 punkti peal.

Tallinna Kalevi võiduta seeria pikenes juba 13 mängule, sest laupäeval jäädi kodus 0 : 2 alla Tartu Tammekale. Skoori tegid Tristan Koskor ja Andre Paju. Kalev tundis viimati võidurõõmu 2. juunil, kui alistati Tallinna Legion.

Paide sõitis samal ajal Saaremaale, kus tehti 4 : 0 tuul alla Kuressaarele. Jala said valgeks Edrisa Lubega, Sergei Mošnikov, Siim Luts ja Henri Anier. Viimase jaoks oli tegemist esimese tabamusega Paide särgis. Anier liitus äsja Kesk-Eesti klubiga ja on kahes kohtumises sekkunud väljakule vahetusest.

Ühtlasi püsib Paide 36 punktiga tabeli kolmandal real ja Kaljust jäädakse maha vaid kage silmaga.

Levadia võõrustas reede õhtul Narva Transi ja sai kirja kindla 3 : 0 võidu. Kõigepealt andis legendaarne Dmitri Kruglov kaks suurepärast tsenderdust, mille lükkasid võrku Robert Kirss ja Gando Biala. 84. minutil virutas Kruglov juba ise võrku ilusa karistuslöögi.