Kõmu

FOTOD | Venemaal laineid lööv lihaseline „Muskli-Barbie“: „Tahan saada nii suureks kui võimalik!“ 

Ohtuleht.ee, 26. august 2020, 22:33
Julia Vins.Foto: Instagram / julia_vins
Seitse aastat jõutõstmisega tegelenud Venemaa piiga Julia Vins püstitas 252,5 kilogrammise kangiga kükkides uue naiste maailmarekordi. Vins on võitnud kiirelt fännide südame, sest kena näolapi pärast võrreldakse teda kultusliku Barbie nuku endaga.

"Kui olin 15aastane, sain aru, et pean oma elus midagi muutma. Ma polnud mitte millegagi rahul," pajatas 24 aastane "Muskli-Barbie" kodumaa meediale. "Ma ei teinud mitte midagi. Olin väga kõhn. Siis aga otsustasin, et pean saama tugevamaks, nii kehalt kui vaimult."

Neiu treeninguid saatis edu ning tema nimele kuulub varasemast ajast ka naisjuunioride pingilt surumise maailmarekord 165 kiloga. Nüüdseks on tema biitsepsi diameeter 40 cm ning tal pole ka midagi selle vastu, et teda Barbiega võrreldakse.

"Inimesed teavad mind kui "Muskli-Barbiet" ja mulle meeldib see võrdlus, see on kena. Mul on samasugused suured ja ilusad silmad ja ma kannan jumestust. Kuid samal ajal olen ma tugev, ma suudan treeningul tõsta 190 kilo. Ma tahan saada nii suureks kui võimalik!"

Kurjad keeled on Vinsi edu põhjusena näinud steroide või muid keelatud aineid, kuid neidis kinnitab, et oma lihased on ta saanud üksnes tänu raskele treeningule.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee