Pierre-Emerick Aubameyang ja Emiliano Martinez väravat tähistamas.Foto: AFP/Scanpix
29. august 2020, 20:42

Arsenal alistas penalitseerias Liverpooli ning võitis hooaja esimese karika

Kui alles eelmisel nädalavahetusel selgitati tänavune Meistrite liiga võitja, siis täna tehti Inglismaal uuele hooajale algust. Londoni Arsenal alistas superkarikafinaalis 1 : 1 lõppenud kohtumise järel penaliseerias Liverpooli 5 : 4.

Pealinnaklubi asus mängu 12. minutil juhtima, kui täpne oli Pierre-Emerick Aubameyang. 73. minutil suutis Liverpool viigistada, sihile jõudis Takumi Minamino. Talvel Inglismaa meistriga liitunud 25aastasele jaapanlasele oli see klubi eest esimene värav.

Penaltiseerias asus esimesena lööma Liverpool. Kolmandana palli taha asunud 20aastane Rhian Brewster saatis palli latti ning Arsenalile tõi võidu Aubameyangi täpne sooritus.

Eelmisel aastal võitis superkarika Liverpool, kes alistas penaltiseerias Manchester City. Inglismaa jalgpalli meistriliiga uue hooaja esimesed mängud peetakse 12. septembril.