Kregor Zirk.Foto: Martin Ahven
Toimetas Deivil Tserp 31. august 2020 12:44
Tokyo olümpiamängudele pürgiv mitmekülgne ujuja Kregor Zirk lõpetas puhkuse, käis koormustestil ja jätkab harjutamist Türgis baseeruvas profiklubis.

"Rõõm on teada anda, et olen alustanud uue hooaja treeningutega," kirjutas 21aastane sportlane Facebookis. "Puhkus oli meeldiv ja vaheldusrikas, kuid nüüd on jälle aeg treeningutega alustada. Esimese kahe nädala eesmärk on kätte saada veetunnetus ning viia end võimalikult heasse füüsilisse vormi, et Türki jõudes oleksin valmis tööd tegema. Hetkeplaani järgi lendan oma koduklubi Energy Standardi juurde selle nädala reedel."

Enne hooaja algust käis Zirk Vomaxis koormustestil, et saada ülevaade oma seisundist. "Nagu ikka, olid mõned näitajad paremad kui eelmine kord, mõned kehvemad. Õnneks midagi halvasti ei ole ja saan treeningutega ilusti jätkata. Järgneval päeval tegime ka laktaaditesti Aura veekeskuses. Minu esimesed võistlused on hetkel plaanitud oktoobri keskpaika. ISL (International Swimming League) kavatseb korraldada 4-5 nädala pikkuse solidaarsuslaagri, mis koosneb nii treenimisest kui ka võistlemisest. See on hea võimalus sportlastel taas normaalsetes tingimustes treenida ning võistelda omavahel. Esimese hooaja võitjatena pole meie tiimi eesmärk kindlasti väiksem kui võita see tiitel uuesti."