Chris Paul (palliga).Foto: AP/Scanpix
1. september 2020, 10:44

VIDEO | Paul päästis Thunderi ja otsustavaks saab seitsmes matš

NBA korvpalliliigas peavad läänekonverentsis põnevat lahingut Oklahoma City Thunder ja Houston Rockets, kus mängude seis on nüüd 3 : 3 viigis ja otsustavaks saab viimane ehk seitsmes matš.

Houston juhtis veel neli minutit enne lõppu 98 : 92, kuid Chris Pauli eestvedamisel pööras Thunder matši enda kasuks. Paul tabas viimastel minutitel kaks kaugviset ja kaks vabaviset.

Kolmapäevase otsustava lahingu võitja läheb läänekonverentsi poolfinaalis vastamisi Los Angeles Lakersiga.

Idakonverentsis on poolfinaalid juba täies hoos. Miami Heat üllatas kõrgeima asetusega Milwaukee Bucksi 115 : 104 ja asus seeriat 1 : 0 juhtima. Jimmy Butler säras võitjate poolelt 40 punktiga, millest 14 viskas viimasel veerandajal.