Jalgpall

Koroonaviirusega maadleva Nõmme Kalju president: spordis testime pidevalt, et kõik oleks üliturvaline. Aga kui inimene läheb tööle, sõidab bussiga linna või läheb kohvikusse... (2)

Kaarel Täll, 1. september 2020 13:04
Kuno Tehva usub, et aasta pärast vaadatakse praegusel olukorrale otsa hoopis teise pilguga.Foto: Martin Ahven
Nõmme Kalju jalgpalliklubi kohale on tekkinud tumedad koroonaviiruse pilved. Eelmisel nädalal andis positiivse proovi üks jalgpallur, sel nädalal lisandus veel seitse. Klubi juht Kuno Tehva kinnitas, et kõik mängijad on suurepärase tervise juures ja viibivad isolatsioonis, ühtegi haigussümptomit kellelgi pole. Ta usub, et eelmisel nädalal ära jäänud euromäng võib ikkagi toimuda, kuigi jalgpalliliidu kriisikomisjoni juht Mihkel Uiboleht selleks suurt lootust ei andnud.

Tehva sõnul ei muuda tänane uudis suures plaanis midagi. Kui eelmisel nädalal andis positiivse koroonaviiruse proovi üks Nõmme Kalju mängija, siis nüüd on number kasvanud viiele. Kogu meeskond on tema kinnitusel isolatsioonis, ühist treeningtegevust ei toimu. Tõsi, Uiboleht vihjas tänasel pressikonverentsil, et tegelikult toimus Kaljus ka isolatsioonireegli rikkumine, kuid seda Tehva hommikuse telefonikõne ajal ei maininud. „Seis on sama. Nii palju, kui olen suhelnud Terviseameti ja pädevate instantsidega, siis perearst saab lõpuks mängijad terveks tunnistada. Neil tuleb mingi aeg ära istuda. Hetkel on olukord lihtsalt selline ja midagi pole parata. Tuleb jääda rahulikuks ja oodata,“ rääkis Tehva.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27.08.2020
Viljar Voog | Oo, kõikvõimas terviseamet, miks sa küll lörtsid täiesti adekvaatsel põhjusel Nõmme Kalju päeva?!
27.08.2020
INTERVJUU | Kuno Tehva: sisetunne ütleb, et UEFA ei too enam Eestisse mänge, sest see oleks ajaraiskamine
27.08.2020
EUROMÄNG JÄÄB ÄRA: valitsus ei andnud Nõmme Kalju matšile eriluba

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee