Kaia Kanepi.Foto: Martin Ahven
3. september 2020, 19:28

Kaia Kanepi jaoks lõppes US Open teises ringis

Kaia Kanepi (WTA 100.) kohtus USA lahtiste tennisemeistrivõistluste teises ringis tuneeslanna Ons Jabeur'iga (WTA 31.). Järgmisesse ringi edenes Jabeur, kes võitis 1 tund ja 20 minutit kestnud matši 7 : 6 (8), 6 : 0.

Mängu esimene sett möödus tõelises võrdsete heitluses. Esimese murdepalli teenis ja realiseeris seisul 1 : 1 Jabeur, ent kohe vastas servimurdega ka Kanepi.

Tuneeslanna murdis meie tennisisti pallingu uuesti seisul 4 : 4 ja asus servima setivõidu nimel, ent taas oli Kanepil vastus olemas ning nii läks esimene sett kiiresse lõppmängu.

Seal pääses Kanepi juhtima kuus-neli ehk tal oli kasutada kaks settpalli, kuid need jäid paraku kasutamata. Lõpuks võitis 26aastane Jabeur kiire lõppmängu 10 : 8 ning sealt ta enam tagasi ei vaadanudki.

Teises setis ei jätnud Jabeur Kanepile mingit võimalust. Ta murdis eestlanna pallingu kolmel korral, võitis seti 6 : 0 ja jääb oma kolmanda ringi vastast ootama paarist Lelylah Fernandez (WTA 104.) – Sofia Kenin (WTA 4.).

19:28

Kohtumise statistika (Jabeur vs Kanepi):

19:25

See saab ka kohe realiseeritud. Jabeur vastab Kanepi teisele servile ilusa tõrjega ning tuneeslanna võidab üks tund ja kakskümmend minutit kestnud matši 7 : 6 (8), 6 : 0.

19:14

Paraku ei saa sama öelda Kanepi kohta. Taas murdepall Jabeurile.

19:09

Oma servil on Jabeur taaskord väga veenev. 0 : 3

19:07

Esimest murdepalli ta ei realiseeri, ent teenib teisegi. Kanepi löök läheb kaugele-kaugele ja murre on tõsiasi. 0 : 2

19:05

Ning kohe Jabeurile ka murdepall.

19:02

Teise seti hakatuseks võidab Jabeur oma servigeimi Kanepile punktigi loovutamata. 0 : 1

19:01

Esimese seti statistika (Jabeur vs Kanepi)

18:58

Kahju! Väga pika pallivahetuse võidab ikkagi Jabeur ja nii kiire lõppmäng talle 10 : 8

18:57

Kanepi servilt punkt mõlemale. Jabeur ees üheksa-kaheksa ja asub servima.

18:56

Kanepi tõrje läheb auti. Eestlanna asub servima seitse-kaheksa kaotusseisul.

18:56

Jabeur lööb auti! Seitse-seitse

18:55

Kanepi löök läheb pikaks ja nüüd asub omakorda setivõidu nimel servima Jabeur.

18:54

Jabeur päästab taas! Kuus-kuus ja võib öelda, et need vastased väärivad teineteist!