Spordivaria

Mike Tysoni meeletu rahaloopimine: Siberi tiigrid, kullast vann ja seitse miljonit maksev kaelakee, mille poksija ära kaotas 

Ohtuleht.ee, 4. september 2020, 11:21
Mike Tysonile meeldis raha teenida, aga ka laristadaFoto: Reuters/Scanpix
Mike Tyson rääkis oma podcastis Hotboxin’, kuhu ta kulutas karjääri jooksul võidetud rahasummad. Osad mehe ostud panevad ka kõige suuremaid laristajaid kukalt kratsima.

Oma tippajal teenis Tyson ühe matši eest umbes 20 miljonit dollarit ning karjääri jooksul ulatusid võidusummad kokku umbes 400 miljoni dollarini, mis toonases vääringus oli oluliselt rohkem kui täna.

Samal teemal

Tysonile meeldis laristada ja nii soetas ta endale koduloomadeks näiteks Bengali ja Siberi tiigreid, ehteid, maju ja jahte.

2003.aastal pankroti välja kuulutanud Tyson, kes kulutas ainuüksi limusiinisõitudele 300 000 dollarit, oatis enda 52toalisesse villasse 2,3 miljonit maksva kullast vanni.

Kord ostis Tyson seitse miljonit maksva teematitega kaetud kaelakee, mille ta üsna kiiresti ära kaotas.

Kui mõni Õhtulehe lugeja soovib tulvikus elada nagu Tyson, siis neile on häid uudiseid. Poksilegendi eksnaine Monica Turner müüb just praegu 9,4 miljonit dollarit maksvat villat, kus paarike kunagi koos elas. Villas on seitse magamistuba, kaheksa vannituba, suur jõusaal, viseomänude tuba, klaverituba, kino, bassein ja suur jõusaal.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee