Jalgpall

Eesti koondises tehtis sunnitud muudatusi, Armeeniaga kohtumisest jääb kõrvale mitu mängijat 

Ohtuleht.ee, 6. september 2020 10:23
Eilne mäng Gruusiaga.Foto: Erki Parnaku
Eesti meeste koondise koosseisus tehti teisipäevaseks UEFA Rahvuste liiga mänguks Armeeniaga sunnitud muudatusi.

Juba varem oli teada, et Armeenia vastu ei tee kaasa Henrik Ojamaa ja vigastatud Michael Lilander, nüüd lisandus veel kaks eemalejääjat, sest klubi juurde naaseb Joonas Tamm ja eilses mängus sai vigastada Taijo Teniste. Koosseisu lisandus Henrik Pürg.
 
Koondis reisib Tallinnast Jerevani täna kell 16 väljuva Nordica tellimuslennuga.  Armeenia – Eesti UEFA Rahvuste liiga mäng algab teisipäeval, 8. septembril kell 19.
 
Eesti koondise koosseis mänguks Armeeniaga:
 
Väravavahid
Artur Kotenko (20.08.1981) – Tallinna FCI Levadia 27/0
Karl Jakob Hein (13.04.2002) – Londoni Arsenal (ENG) 1/0
Karl Johan Pechter (02.03.1996) – Tartu JK Tammeka 0/0 

Kaitsjad
Karol Mets (16.05.1993) – Stockholmi AIK (SWE) 62/0
Ken Kallaste (31.08.1988) – Tallinna FC Flora 45/0
Nikita Baranov (19.08.1992) – Karmiotissa FC (CYP) 38/0
Märten Kuusk (05.04.1996) – Tallinna FC Flora 2/0
Henrik Pürg (03.06.1996) – Tallinna FC Flora 2/0
Henri Järvelaid (11.12.1998) – Vendsyssel FF (DEN) 1/0 

Poolkaitsjad ja ründajad
Konstantin Vassiljev (16.08.1984) – Tallinna FC Flora 120/25
Sergei Zenjov (20.04.1989) – Karagandõ Šahtjor (KAZ) 85/13
Henri Anier (17.12.1990) – Paide Linnameeskond 62/13
Ilja Antonov (05.12.1992) – Ararat-Armenia (ARM) 50/2
Mattias Käit (29.06.1998) – NK Domžale (SVN) 27/5
Rauno Sappinen (23.01.1996) – Tallinna FC Flora 25/2
Frank Liivak (07.07.1996) – Tallinna FC Flora 18/2
Mihkel Ainsalu (08.03.1996) – FK Lviv (UKR) 8/0
Mark Oliver Roosnupp (12.05.1997) – Tallinna FCI Levadia 7/0
Vladislav Kreida (25.09.1999) – Tallinna FC Flora 4/0
Vlasiy Sinyavskiy (27.11.1996) – Tallinna FC Flora 2/0
Georgi Tunjov (17.04.2001) – SPAL (ITA) 1/0 
 
Peatreener: Karel Voolaid
Abitreenerid: Mario Hansi, Aivar Anniste, Vladimir Vassiljev
Väravavahtide treener: Mart Poom
Kehalise ettevalmistuse treener: Ott Meerits
Arst: Kaspar Rõivassepp
Füsioterapeudid: Helvis Trääder, Marius Unt, Priit Lehismets
Mänedžer: Miko Pupart 

Eesti meeste koondise mängud 2020 (Eesti aja järgi):

08.09.2020 kell 19.00 Armeenia – Eesti, Jerevan (Rahvuste liiga)
07.10.2020 kell 19.00 Eesti – Leedu, A. Le Coq Arena (maavõistlus)
11.10.2020 kell 19.00 Eesti – Põhja-Makedoonia, A. Le Coq Arena (Rahvuste liiga)
14.10.2020 kell 21.45 Eesti – Armeenia, A. Le Coq Arena (Rahvuste liiga)
11.11.2020 Itaalia – Eesti (maavõistlus)
15.11.2020 kell 16.00 Põhja-Makedoonia – Eesti (Rahvuste liiga)
18.11.2020 kell 19.00 Gruusia – Eesti (Rahvuste liiga)

Samal teemal

05.08.2020
7 VÕTIT | Eesti vutikoondis jäi üheksandat mängu järjest võiduta. Vassiljev: Eesti liiga meestega on raske taset tõsta
05.08.2020
BLOGI JA GALERII | MASENDAV: Eesti jalgpallikoondis kaotas kodus Gruusiale
04.08.2020
Konstantin Vassiljev Gruusia mängu eel: kätte on jõudmas noorte aeg

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee