WRC

ÕL RALLY ESTONIAL | Ogier: teate ju isegi, et MM meenutab mõnikord kohalikke amatööride sarju 

Kaarel Täll, 6. september 2020 16:03
Sebastien Ogier' tuli läbi raskuste Rally Estonial kolmandaks.Foto: Mari Luud
Kuuekordne maailmameister Sebastien Ogier jäi Rally Estonia korraldusega rahule, kuid MM-sarja bosside osas on üldliider endiselt kriitiline.

Sebastien, sul oli nädalavahetusel väga palju probleeme, aga ometi oled nii kõva mees, et lõpetasid ikkagi poodiumil. See on ilmselt kergendus.

„Võtan selle teadmise siit kaasa. Tõsi, nii raske nädalavahetuse järel on väga tähtis noppida häid punkte.“

Samal teemal

Tegelikult pidanuks see olema Toyota jaoks ikkagi teatud mõttes koduralli. Lõpuks oli Hyundai teist kiirem. Kas see pani häirekellad helisema?

„Ma ei usu, et peame midagi tohutult muutma. Siin poleks osanud arvata, et avapäeval on kehv esimestena startida. Samas muutusid teatud asjad ralli ajal ka paremaks ja peaksime olema järgmiseks etapiks valmis. Türgi ralliks tehtud testidel tegime minu hinnangul suure sammu edasi. Praegu oli näha, et meil jäi puudu võimsusest.“

Ajakirjanike seas on korralik segadus, kas üldse peaks arvestama Türgi ralli toimumisega. Sa oled kuuekordne maailmameister, milline on sinu info seoses Türgi ralliga, mis peaks algama kahe nädala pärast.

„Teate ju isegi, et MM meenutab mõnikord kohalikke amatööride sarju. See ei puuduta üldse Rally Estoniat, vaid suuremaid juhte. Ka mul pole Türgi ralli osas adekvaatset infot. Praegu olen arvestanud, et see ralli võiks toimuda.“

Samal teemal

06.09.2020
ÕL RALLY ESTONIAL | 20aastane eestlane säras mitmesaja inimese annetuse toel
06.09.2020
ÕL RALLY ESTONIAL | Tänak: pausi ajal me niisama sadulat laiaks pole istunud!
06.09.2020
ÜLEVAADE: Rally Estonial triumfeerinud Tänak tõusis üldarvestuses esikolmikusse
06.09.2020
SUPER! Tänak jättis Rally Estonia võidu koju, punktikatsel oli parim Rovanperä