Levadia purustas suureskoorilises matšis Kuressaare

Toimetas Mihkel Talivee, 13. september 2020, 17:58
FCI Levadia.Foto: Martin Ahven
Eesti jalgpalli meistriliiga 20. vooru kohtumises alistas FCI Levadia tulemusega 5 : 1 FC Kuressaare.

Mänguskoori avas üheksandal minutil Bogdan Vaštšuk, eduseisu duubeldas kaheksa minutit hiljem Aime Marcelin Gando. Järgmise värava jaoks tuli oodata teise poolaja lõpuni, 81. minutil oli täpne Igor Žurakovski. Mõned hetked hiljem sai jala valgeks Manucho ning enne normaalaja lõppu lisas oma teise tabamuse Vaštsuk. Kuressaare auvärava lõi kolmandal üleminutil Märten Pajunurm.

Kell 13 alanud matšis alistas Tallinna Legion tulemusega 2 : 1 Narva Transi. Ühtlasi oli see meistriliiga uustulnuka jaoks hooaja esimeseks koduvõiduks.

38 punkti kogunud Levadia jätkab neljandal kohal, sama palju silmi on kogunud ka kolmandat positsiooni hoidval Nõmme Kaljul. Kindla eduga juhib liigatabelit FC Flora, kel koos 55 punkti. Tiitlikaitsjale järgneb 42 silmaga Paide Linnameeskond. Kuressaare jätkab 17 punktiga kaheksandal kohal.