Spordiblogi

Eigo Kaljurand | Kriisijuhtimine, hukas hooaja päästmine ja maaslamaja löömine? Jalgpallijuhid, võtke mõistus pähe! 

Eigo Kaljurand, 15. september 2020 21:54
JalgpallidFoto: Mati Hiis

Septembri alguses selgus, et Pariisi Saint-Germaini jalgpalliklubis on seitse positiivset koroonajuhtumit. Sealhulgas pidid liiga avamängust eemale jääma Neymar, Mbappe ja Di Maria, kuid sellest olenemata sai kohtumine peetud nurinata ja paanikata. Nõmme Kalju koroonakolde puhul räägib meie kohalik jalgpalliliit kriisijuhtimisest ja ohus hooajast, samal ajal on Kalju president pettunud, et liigamängu ei lükatud edasi ja pajatab maaslamaja löömisest. Eesti jalgpallijuhid, võtke mõistus pähe!

Pariisi Saint-Germain teatas septembri alguses, et neil on koroonaviirusega asjad pahasti ja tiimis on seitse nakatunud mängijat. Kuid sellest ei tekkinud paanikat. Haigestunud atleedid saadeti karantiini ja liigahooaeg jätkus nagu poleks midagi juhtunud, sest lähikuudel võib kolle tekkida igas tiimis ja olukorraga tuleb leppida.

Kui Eestis tuli teatavaks, et Nõmme Kaljus on koroonaviirusega nakatunuid, siis kommunikeeris jalgpalliliit erakorralisel pressikonverentsil, et nad võtavad enda kätte kriisijuhtimise(!).

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

21.09.2020
Koroonaviirus jõudis ka Flora jalgpalliklubisse
15.09.2020
Koroonakolde keskele sattunud Nõmme Kalju mäng Levadiaga edasi ei lükku, Kalju president on otsuses pettunud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee