Lionel Messi mängis nagu mees muiste.Foto: Joan Monfort
17. september 2020, 15:45

VIDEOD | Hiljuti Barcelonast lahkuda soovinud Messi hiilgas platsil nagu mees muiste

Hiljaaegu FC Barcelonast lahkuda soovinud Lionel Messi pidi küll klubi pandud üüratu hinnasildi tõttu hambaid kiristades meeskonda jääma, kuid näib, et platsil ei lase ta end kogu saagast suurt kõigutada. Barcelona eilses kontrollmängus hiilgas argentiinlane kahe värava ning värava toonud kombinatsiooni algatamisega.

Kohtumine esiliigameeskonna Gironaga oli Barcelona jaoks teiseks hooajaleelseks matšiks. Kui 16. septembril alistati 3 : 1 tugevuselt kolmandas liigas mängiv Gimnastic, siis nüüd saadi ka Gironast jagu sama tulemusega.

Kohtumise avavärava lõi 21. minutil Philippe Coutinho, kusjuures tabamuse sünni juures mängis otsustavat rolli Messi imeline läbisööt Trincaole. Viimaselt passi saanud Coutinhol ei jäänud üle muud, kui nahkkera tühja väravasse koksata.

Esimese poolaja viimasel minutil näitas Messi ise, et väravate löömisega on tal kõik jätkuvalt väga hästi, kui saatis Girona puuri tõeliselt kauni puraka ning 51. minutil vormistas tema teine tabamus ka mängu lõppseisu.

Ülehomme ootab Barcelonat ees kontrollmäng Elchega; Hispaania kõrgliiga hooaeg algab 27. septembril.