IMESTUNUD PILGUL: Eesti koondislane Mihkel Ainsalu (keskel sinises särgis) vaatab oma grusiinist kolleegi jõu- ja ilunumbreid. Üritavad meie mehed, mis nad üritavad, kuid õnnestumisi on Eesti jalgpallis viimasel ajal selgelt liiga vähe.Foto: Erki Pärnaku
Kaspar Koort 22. september 2020 08:03
Viimased 12 aastat välismaal töötanud jalgpallitreener Jaanus Reitel (36) nentis Õhtulehe jalgpalli-podcast’is „Kolmas poolaeg“, et Eesti jalgpalli praeguse mitte just kõige rõõmsama seisu juured peituvad noormängijate treeningtöö kvaliteedis: võrreldes Euroopa suurte jalgpalliriikidega on trennid Eestis märksa väiksema intensiivsusega ning vahet muu ilma vutiga võimendab veelgi nõrk trennisisene konkurents.

Viimaste nädalatega on Eesti jalgpallis korraga maad võtnud must masendus: klubid kaotasid eurosarjades, koondis jäi alla Gruusiale ja Armeeniale. Olukorrale põhjendusi otsides on välja toodud tegematajätmisi noortetöös, mis nüüd valusalt kätte maksvat. Kuidas näed sina seda olukorda: kas seis ongi nii lootusetu või paistab kuskilt ka lootuskiiri?

Edasi lugemiseks:

VÕIDA RAHA!

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • 8 digiväljaande lugemisõiguse
  • Üle 1300 tellijale mõeldud artikli kuus
  • Jagada tellimust 4 sõbraga
  • Võimaluse võita 100 € lisatulu kuus
Näita vähem
1 € / kuu11.99 € / kuu
-92%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99