Kristofer Piht vahetas septembris Paide sini-valge särgi SPALi oma vastu.Foto: Stanislav Moshkov
26. september 2020, 18:28

VIDEO | Eesti jalgpallitalent aitas SPALil alistada Milano Interi noortemeeskonna

Paide Linnameeskonnast Itaalia klubi SPALi noortetiimi siirdunud Kristofer Piht aitas debüütmängus meeskonna 2 : 1 võidule Milano Interi eakaaslaste üle.

Kristofer Piht alustas kohtumist algkoosseisus ja võeti välja 84. minutil. Selleks ajaks juhtis SPALi Primavera sats 2 : 0, minut hiljem lõi Inter ühe värava tagasi, kuid rohkem kolle mängus ei nähtud.  Võitjate poolel skoorisid islandlane Mikael Egill Ellertsson ja senegallane Demba Seck, Interi auvärava autor oli Cesare Casadei.

Kuigi kohtumisest võinuks osa võtta ka Interi noortetiimi siirdunud Oliver Jürgens, siis tema on hetkel registreeritud nende kuni 18-aastaste meeskonda.