Klavan ja Cagliari kaotasid koduväljakul Laziole

Toimetas Eigo Kaljurand, 26. september 2020 21:21
Ragnar Klavani (vasakul) ja Ciro Immobile duellis jäi peale Itaalia koondislane.Foto: EPA/Scanpix
90. minutit rassinud Ragnar Klavani koduklubi Cagliari Calcio kaotas Itaalia jalgpalliliiga teises voorus 0 : 2 Rooma Laziole.

Kohtumine algas kodumeeskonnale külma dušiga, kui Montenegro koondise vasakkaitsja Adam Marušic leidis terava sööduga värava ette unustatud Manuel Lazzari, kes toksas palli neljandal minutil tühja võrku. Kuigi Laziol olid avapoolajal veel mõned poolvõimalused, siis esimesel kolmveerandtunnil rohkem väravaid ei nähtud.

Cagliari alustas teist poolaega väga teravalt, kuid Giovanni Simeone ega Sebastian Walukiewicz ei suutnud omi võimalusi ära kasutada. 77. minutil murdis Marusic vasakult äärelt läbi ja leidis karistusalas Ciro Immobile. Liiga möödunud hooaja parim väravakütt ei jätnud võimalust kasutamata ja sellega oli mäng sisuliselt tehtud.

Skooriga 2 : 0 kohtumine ka lõppes, algkoosseisus alustanud Ragnar Klavan sai kirja täisminutid. Cagliaril on kahe mänguga kirjas üks viigipunkt, järgmisel nädalal sõidevad sardiinlased külla Atalantale.

Standings provided by SofaScore LiveScore

26.09.2020
Belgia superstaar Romelu Lukaku: Ragnar Klavan on Itaalia liiga üks tugevamaid kaitsjaid