VIDEO | Ramose meisterlik penalti tõi Realile hooaja esimese võidu

Toimetas Mihkel Talivee, 27. september 2020 09:18
Sergio Ramos (vasakul).Foto: Reuters/Scanpix
Hispaania jalgpalli meistriliiga kolmanda vooru kohtumises sai hooaja esimese võidu tiitlikaitsja Madridi Real, kes tuli võõral väljakul kaotusseisust välja ning alistas tulemusega 3 : 2 Real Betisi.

Külalismeeskond jõudis sihile 14. minutil, kui Federico Valverde sai Karim Benzemalt söödu ning saatis väravaesiselt palli puuriluku selja taha. Poolajapausile mindi siiski kaotusseisus, sest esmalt viigistas mänguseisu Aissa Mandi ning kaks minutit hiljem viis Betisi ette William Carvalho.

Teise kolmveerandtunni alguses suutis Real kiirelt viigistada, kui palli saatis õnnetul kombel enda väravasse Emerson Aparecido. 70. minutil jäi kodumeeskond vähemusesse, sest Emerson tegi puurilukuga silmitsi pääsenud Luka Jovici vastu vea. Otsuse tegemisel kaasati seejuures videoabikohtunik (VAR).

83. minutil mängis Marc Bartra trahvikastis käega ning Realile määrati penalti. 11 meetri karistuslöögi realiseeris pealinnaklubi kapten Sergio Ramos, kes saatis palli tõstega värava keskele.

Hetkel juhib liigat kaks mängu pidanud ja need võitnud Granada, kes on kogunud kuus silma. Samuti kuue punktiga järgneb neile täna kaotanud Betis. Mängu vähem pidanud Real hoiab nelja silmaga viiendat kohta. Täna peab hooaja avamatši FC Barcelona, kes võõrustab Villarreali. Esimesed kaks vooru mängu lükkusid Kataloonia klubi jaoks edasi, sest veel augustikuus toimusid Meistrite liiga kohtumised.