Anett Kontaveit.Foto: CHARLES PLATIAU/Scanpix
27. september 2020, 18:18

Vaata mänug tipphetki!

KAHJU | Kontaveit langes Prantsusmaa lahtistel konkurentsist juba avaringis

Eesti esireket Anett Kontaveit kohtus Prantsusmaa lahtistel avaringis Caroline Garciaga (WTA 45.), matši võitis 6:4, 3:6, 6:4 Garcia.

Enne mängu:

24aastane Kontaveit on 26aastase Garcia vastu varasemalt mänginud kolmel korral. 2016. aastal jäi Luksemburgis toimunud turniiril peale prantslanna, viimased kaks matši, mis toimusid vastavalt tunamullu ja mullu liivaväljakutel, võitis aga eestlanna.

18:16
Õhtuleht

Kahju: Garcia võtab seekord oma ja võidab otsustava seti 6:4.

18:11
Õhtuleht

Kahju, kahju: geim lõppeb Konteveidi võrkulöögiga ja Garcia ees 5:4.

18:07
Õhtuleht

Kahju, seis viigis 4:4...

18:04
Õhtuleht

Kontaveit ees 4:3. Garcia on oma kindluse tagasi saanud ja Kontaveidi jaoks ei olnud see lihtne geim.

17:53
Õhtuleht

Garcia ei anna veel alla ja hoiab samuti oma servi, seis on Kontaveidi poolt vaadatuna 3:2.

17:48
Õhtuleht

Kontaveit on raskutes, aga suudab siiski oma servi hoida ja eestlanna ees 3:1.

17:44
Õhtuleht

Nüüd hoiab Garcia oma servi, seis endiselt aga eestlanna kasuks 2:1.

Õhtuleht

Nüüd võtab Garcia oma, aga Kontaveit ikkagi ees, seis 5:3.

17:25
Õhtuleht

Aga nüüd kiire geim: Kontaveit 5:2 ees!

17:23
Õhtuleht

Selle mängu kõige pikem geim, aga Garcia näitab võrgu lähedal oma võimu ja hoiab: seis 4:2.

17:13
Õhtuleht

Kontaveit on kindel! Seis teises setis 4:1!

17:10
Õhtuleht

Garcia on oma servil raskustes ja Kontaveit murrab! Meie esireket juhib teises setis 3:1.

17:06
Õhtuleht

Garcia lööb mitmel korral lihtsalt võrku ja Kontaveit hoiab oma servi: eestlanna ees 2:1.

17:02
Õhtuleht

Prantslanna viigistab: seis 1:1.

17:01
Õhtuleht

Teine sett: Kontaveit alustuseks hoiab oma servi ja läheb 1:0 ette.

Õhtuleht

Nüüd annab Kontaveit oma servi ära ning Garcia saab juhtima, seis eestlanna poolt vaadatuna 3:4.