Jalgpall

LÕPUKS OMETI: valitsus lubab kolmandate riikide sportlased piiranguteta Eestisse 

Toimetas Eigo Kaljurand, 29. september 2020 11:41
Valitsuse otsustab tähendab muu hulgas, et Eesti jalgpallikoondis saab oktoobris mängida Põhja-Makedoonia ja Armeeniaga Eestis.Foto: Erki Parnaku
Valitsus otsustas teisipäeval, et kolmandate riikide sportlased ei pea jääma Eestisse saabudes kaheks nädalaks eneseisolatsiooni, piisab negatiivsest koroonatestist.

Kultuuriminister Tõnis Lukas ütles ERR-ile, et valitsus otsustas teha erandi kolmandatest riikidest pärit sportlaste Eestisse sisenemise tingimuste puhul, kes võtavad osa rahvusvahelistest tiitlivõistlustest. Otsus puudutab nii koondisi kui klubisid sarjades, kus osalevad ka Eesti võistkonnad, ütles Lukas.

"Kui eelmiste reeglite kohaselt tuli näiteks Venemaalt või Türgist või Ukrainast või Armeeniast saabuvatel võistkondadel olla eneseisolatsioonis kaks nädalat peale saabumist ja alles siis võistlema hakata, siis nüüd võivad nad pärast negatiivse testi tegemist kohe asuda võistlustulle, nagu reeglid ette näevad," ütles Lukas.

Valitsuse otsustab tähendab muu hulgas, et Eesti jalgpallikoondis saab oktoobris mängida Põhja-Makedoonia ja Armeeniaga Eestis.

Samal teemal

22.09.2020
Jalgpalliliit palub valitsuselt kolmandate riikide koondiste jaoks eriluba
17.09.2020
Jüri Ratas: kindlasti ei ole see õigustatud, et Eesti koondised peavad oma mänge teises riigis
16.09.2020
JABUR: valitsus ei luba Eesti jalgpallikoondistel kodumaal mängida

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee