VIDEO | Los Angeles Lakers asus NBA finaali juhtima

Toimetas Oliver Lomp, 1. oktoober 2020 08:32
LeBron James (vasakul) 3 ja Anthony Davis (nr3) on Los Angeles Lakersi veduridFoto: AFP/Scanpix
Täna öösel peetud korvpalliliiga NBA esimeses kohtumises võttis Los Angeles Lakers kindla 116:98 võidu ja asus seeriat Miami Heati vastu 1:0 juhtima.

Kusjuures Lakers tegi sotid selgeks juba kolmanda veerandajaga, mille järel oli seis 94:67. Heat küll võitis viimase veerandaja 31:23, ent sellest ilmselgelt ei piisanud.

Nagu viimasel ajal kombeks, vedasid Lakerst eelkõige Anthony Davis ja LeBron James. Davis tõi 38. minutiga 34 punkti, noppis üheksa lauapalli ja andis viis resultatiivset söötu. James oli väljakul kaks minutit vähem, ent tema saldosse jäid 25 silma, 13 lauapalli ja üheksa korviga lõppenud söötu. Heati edukaim oli Jimmi Butler 23 silmaga,

29.09.2020
MIS MÕTTES? Kummalise karjääriga NBA staar võib tänavu liiga võitjaks tulla hoolimata finaali tulemusest
29.09.2020
KÕIGE KIUSTE NBA FINAALI! Teismelisena kodutuks jäänud Jimmy Butler: „Ema ütles, et mu välimus ei meeldi talle ja pean lahkuma.“