WRC

SÕGE ARMUDRAAMA SOOMES: skandaalne aasta, mis pööras rallilegendi elu täielikult pea peale 

Ohtuleht.ee, 3. oktoober 2020, 15:57
LÕPUTU DRAAMA: Maisa Torppa ja Jari-Matti Latvala lahkuminek kütab kirgi juba enam kui aasta.Foto: maisatorppa/Instagram
Eelmise aasta sügisel tõmbas Soome kõmumeedia käima sae, mis võis kaudselt lõpetada meie põhjanaabrite viimase kümnendi parima rallimehe ehk Jari-Matti Latavala karjääri.

Päeva pealt täitusid ajalehtede ja ajakirjade esiküljed Latvala ja tema kihlatu Maisa Torppa piltidega. Pealkirjad süüdistasid kordamööda mõlemat poolt. Väidetavalt oli Torppa oma kuulsat kallimat juba pool aastat petnud. Toyota tiim ei lubanud naist enam rallidel võistkonna telki ja püüdsid ses osas Latvalat vähemalt võistluste ajal keskendununa hoida. Nüüd ehk aasta hiljem avaldas Latvala elulooraamatu, kus andis kogu loole hagu veel juurde. Vahepeal juba abielluda jõudnud Torppa kaebab ekskihlatu omakorda kohtusse. Töötuks jäämise, kihluse katkemise ja muude jamade kõrval ähvardab maksuamet Latvala hoopis paljaks riisuda. Dramaatilises, skandaalses ja segases loos orienteerumisel tõttab appi Õhtuleht!

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

2. oktoober 2020, 15:14
Ekspruut ähvardab Latvala petmissüüdistuste eest kohtusse kaevata
1. oktoober 2020, 11:56
Uudisteos paljastab: pruut pettis Latvalat juba nädal pärast kihlasõrmuse saamist
15. juuni 2020, 21:18
Äärmiselt keerulise aasta selja taha jätnud Latvala leidis uue põneva väljakutse, ent tahab MM-karusselli naasta
1. juuni 2020, 18:39
Kahepalgelisuse tipp? Latvalale sarvi teinud tüdruksõber: ma ei usalda teda mitte üks raas

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee