Ragnar Klavan.Foto: SIPA/Scanpix
4. oktoober 2020, 15:33

Cagliari sai suure kaotuse, Klavan sekkus mängu lõpuminutitel

Ragnar Klavani koduklubi Cagliari jäi Itaalia jalgpalli meistriliiga kolmanda vooru kohtumises võõrsil tulemusega 2 : 5 alla Atalantale.

Suvel Meistrite liigas veerandfinaali jõudnud külalismeeskonna viis seitsmendal minutil juhtima Luis Muriel. Cagliari suutis küll Diego Godini tabamusest viigistada, ent pärast Alejandro Gomeze, Mario Pasalici ja Duvan Zapata väravaid leiti end poolajapausiks 1 : 4 kaotusseisust. Teise kolmveerandtunni alguses lõi Joao Pedro ühe tagasi, aga 81. minutil vormistas lõppseisu Sam Lammers.

Klavan sekkus mängu 85. minutil, vahetades pingile septembris Milano Interist meeskonda toodud Godini.

Cagliari on esimese kolme mänguga teeninud ühe viigipunkti, millega hoitakse tabelis 16. kohta. Atalanta juhib täisedu üheksa silmaga.