Sander Raieste (palliga).Foto: EPA/Scanpix
9. oktoober 2020, 23:26

VIDEO | Kõva sõna! Raieste kuulus taas Euroliigas algviisikusse

Korvpallur Sander Raieste kuulus taas Baskonia algviisikusse, kuid reedel tuli Baskimaa klubil Euroliigas tunnistada Belgradi Crvena Zvezda paremust numbritega 73 : 90.

Avaveerandi võitis koduväljakul mänginud Belgrad 23 : 16, kuid poolajapausiks õnnestus baskidel vahet veidi vähendada: tablool särasid 36 : 31. Kolmas veerand kuulus aga täielikult kodumeeskonnale ning viimasele vaatusele mindi vastu eduseisus 65 : 49. Ka viimasel kümnel minutil ei õnnestunud külalistel mängu pööret tuua.

Raieste kuulus teist vooru järjest Baskonia algrivistusse ning rassis väljakul 11 minutit. Eestlane võttis maha kolm lauapalli, kuid punktiarve jäi avamata. Baskonia parim oli 26 silma visanud Rokas Giedraitis. Võitjate poolelt säras Jordan Loyd 30 punktiga.

Baskonia sai avavoorus jagu Madridi Realist ja nüüd on tabelis kirjas võit ja kaotus. Täiseduga jätkavad praeguse seisuga Fenerbahce, Valencia ja Peterburi Zenit.