Võiduvärava autor Leon Goretzka (paremal).Foto: AFP/Scanpix
11. oktoober 2020, 10:28

Saksamaa avas Rahvuste liigas viimaks võiduarve, Hispaania alistas Šveitsi

Jalgpalli UEFA Rahvuste liigas vajas 2014. aasta maailmameister Saksamaa seitset mängu, et viimaks võidurõõmu tunda. Eile alistati A-liiga neljandas grupis võõrsil tulemusega 2 : 1 Ukraina.

Sakslased viis 20. minutil juhtima Matthias Ginter, teise poolaja alguses karistas Leon Goretzka ära kodumeeskonna puuriluku eksimuse ning duubeldas eduseisu. Ruslan Malinovski suutis 77. minutil penaltipunktist ühe värava tagasi, kuid viigini ei jõutud.

Võiduvärava autor Goretzka on rahvuskoondise eest suurepärases hoos. Viimase nelja mänguga on poolkaitsja saanud jala valgeks viiel korral, seejuures tegi ta skoori mulluses 8 : 0 võidumängus Eesti vastu.

Kõik eilsed tulemused:

Neljandas grupis suutis eile Hispaania alistada koduväljakul tulemusega 1 : 0 Šveitsi. Kohtumise ainsa värava lõi 14. minutil Mikel Oyarzabal.