Eesti - Põhja-Makedoonia.Foto: Erki Pärnaku
11. oktoober 2020, 20:50

BLOGI JA GALERII | Eesti mängis kodus maha kaheväravalise eduseisu ja tegi Põhja-Makedooniaga viigimängu

Eesti jalgpallikoondis oli täna lähedal sellele, et lõpetada kurb võitudeta seeria, kuid 3:1 eduseis mängiti Põhja-Makedoonia vastu maha 3:3 viigiks.

Seni Rahvuste liiga alagrupis punktide ja võitudeta olnud Eesti polnud enne tänast võidurõõmu maitsta saanud juba 11 kohtumist. Täna jäädi kodus Põhja-Makedoonia vastu kiirelt kaotusseisu, kui juba 3. minutil tahtis keskkaitsja Märten Kuusk mängida palli tagasi väravavahile Karl Jakob Heinale, kuid ei vaadanud korralikult, kus meie puurilukk asub, ja nii veeres pall tühja Eesti väravasse.

33. minutil jõudis Eesti viigiseisuni, kui hea söödu andis vasakult äärelt Artur Pikk ja sellele sai hästi jaole Rauno Sappinen. Avapoolaeg lõppeski seisuga 1:1.

Teisel poolajal asus Eesti kohtumist 61. minutil juhtima, kui Nikita Baranov sai Põhja-Makedoonia värava ees olnud segasummas kaks korda peale lüüa ja teisele tagasi põrganud löögile sai hästi jaole taas Sappinen. Eesti suutis oma eduseisu suurendada ka skoorile 3:1, kui Frank Liivak realiseeris 76. minutil penalti. Paraku lasid sinisärgid endale enne lõpuvilet lüüa veel kaks väravat ja kohtumine lõppes 3:3 viigiga.

20:49
Ohtuleht.ee

Kõlab lõpuvile: Eesti vs Põhja-Makedoonia lõppeb seisuga 3:3.

20:45
Ohtuleht.ee

Lisatud on vähemalt kolm üleajaminutit.

20:44
Ohtuleht.ee

89. minut: Lilander saab veel kaugelt löögile, aga see lendab üle värava.

20:43
Ohtuleht.ee

88. minut: külalised viigistavad 3:3....

20:40
Ohtuleht.ee

Käib mängu 85. minut, kohtumise lõpuni on jäänud veel loetud minutid.

20:40
Ohtuleht.ee

Eesti vahetab: välja Käit ja Sinjavski, sisse Ainsalu ning Lilander.

20:37
Ohtuleht.ee
Eesti - Põhja-Makedoonia. (Erki Pärnaku)
20:35
Ohtuleht.ee

80. minut: Põhja-Makedoonia lööb ühe tagasi, sööt otse meie värava ette ja värava autoriks Bardi. Eesti ees 3:2.

20:34
Ohtuleht.ee

79. minut: Eestile nurgalöök. See kuhugi ei vii, aga meie rünnak jätkub.

20:31
Ohtuleht.ee

76. minut: penaltipunktil Liivak, pall lendab vastaste värava paremasse nurka ja EESTI EES 3:1!!!!

20:30
Ohtuleht.ee

75. minut: karistuslöögi annab Käit, see lendab otse vastaste müüri ja keegi mängib käega! Eestile penalti!

20:29
Ohtuleht.ee

74. minut: Eesti rünnak, Sinjavski kukub ja Eestile karistuslöök kasti joone tagant.

20:28
Ohtuleht.ee

Tänasel mängul on 908 pealtvaatajat.

20:26
Ohtuleht.ee

71. minut: Põhja-Makedoonial pealelöök, aga lendab väravast mööda.

20:25
Ohtuleht.ee

69. minut: Eesti teeb eduseisus kaks vahetust. Vassiljev välja, Liivak sisse. Ja samuti välja Sappinen, mängu Lepik.

20:23
Ohtuleht.ee

Tuletame meelde, et Eesti koondis polnud enne tänast võitnud 11 mängu jutti... Kas see seeria on katkemas?

20:23
Ohtuleht.ee

67. minut: Trajkovski on penaltipunktil, aga põrutab palli LATTI! Väravat ei sünni, Eesti ikka 2:1 juhtimas!

20:22
Ohtuleht.ee

67. minut: külalised teenivad penalti, sest Baranov mängib kastis käega.....

20:21
Ohtuleht.ee
20:20
Ohtuleht.ee

65. minut: vastastel on hea sööt jõudmas meie värava alla ja seal valitseb tühjus, aga appi tõttab õnnetu omavärava autor Kuusk, kes palli klaariks lööb.