MÕRU VIIK: Frank Liivak (number 11) viis Eesti 3 : 1 ette, kuid viimase kümne minutiga lasti Põhja-Makedoonia mängu tagasi.Foto: Erki Pärnaku
11. oktoober 2020, 22:52

7 VÕTIT | Vapralt võidelnud Eesti mängis maha 3 : 1 edu, kuid teenis rahvuste liigas esimese punkti

Viimase kümne minutiga Põhja-Makedoonia vastu 3 : 1 eduseisu maha mänginud Eesti jalgpallikoondise võiduta kohtumiste seeria pikenes tosina mänguni, kuid 3 : 3 viigiga saadi rahvuste liigas silm pähe. Õhtuleht võtab matši kokku seitsme küsimuse abil.

Eesti ja Põhja-Makedoonia kohtumise avapoolaeg lõppes 1 : 1 viigiga, kui mängu alguses lõi Märten Kuusk õnnetu omavärava, kuid 33. minutil suudeti Rauno Sappineni kollist viigistada. Sama mehe teine värav ja Frank Liivaku realiseeritud penalti viisid Eesti 75. minutiks 3 : 1 ette, kuid Põhja-Makedoonia sahistas viimasel kümnel minutil kahel korral ja tiimid leppisid 3 : 3 viiki.