Korvpall

Tartu ja Kalev/Cramo korvpallilahing lükkub positiivse koroonaproovi tõttu edasi 

Toimetas Mart Treial, 13. oktoober 2020, 13:26
Tanel Kurbas andis eelmisel nädalal positiivse koroonaproovi.Foto: Tiit Tamme
Eesti korvpalliliidu vastav töörühm otsustas edasi lükata 17. oktoobril kell 17.00 toimuma pidanud Eesti-Läti liiga kohtumise Tartu Ülikool/Maks & Mooritsa ja BC Kalev/Cramo vahel.

Põhjus on lihtne. Kalev/Cramo mängija Tanel Kurbas andis positiivse koroonaproovi, millest tulenevalt suunas terviseamet kogu Kalev/Cramo meeskonna eneseisolatsiooni kuni 20. oktoobrini.

Mängijal tekkis kolmapäeval kerge palavik ja kurguvalu, mille järel ta isoleeriti kohe võistkonnast ning ta viibib karantiinis kuni paranemiseni, kirjutas Kalev/Cramo sotsiaalmeedias.

17. oktoobril Tartus toimuma pidanud kohtumisele leitakse uus mänguaeg esimesel võimalusel.

Samal põhjusel andis Kalev/Cramo möödunud pühapäevasele Ühisliiga vastasele Krasnodari Lokomotiv-Kubanile 20 : 0 loobumisvõidu.

Eelmisel nädalal lükkus edasi Tartu ja Kalev/Cramo vaheline karikamäng, sest Tallinna klubi oli Venemaal kohtunud Moskva Himkiga, kelle kolm korvpallurit olid enne andnud positiivse koroonaproovi. Korvpalliliidu töörühma hinnangul ei saanud peiteaja tõttu olla kindel, et Kalev/Cramo mängijad pole viirusega nakatunud.

Samal teemal

10. oktoober 2020, 15:29
Kalev/Cramo mängija andis positiivse koroonaproovi, meeskond saab Ühisliigas kirja tehnilise kaotuse
8. oktoober 2020, 19:49
Tartu korvpalluril tuvastati koroonaviirus, kogu meeskond saadeti isolatsiooni
8. oktoober 2020, 18:06
GALERII | Kohalikud korvpallitiimid on komplekteeritusega rahul. Müürsepp: „Kõik klubid mõtlevad Eesti-Läti liigas kaheksa sekka pääsemisest.“
6. oktoober 2020, 17:19
Korvpalliliit lükkas Kalev/Cramo ja Tartu Ülikooli karikamängu koroonaohu tõttu edasi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee