WRC

Hyundai boss ei näe võimalust Ott Tänaku MM-tiitli võitmiseks 

Ohtuleht.ee, 13. oktoober 2020, 15:50
Ott TänakFoto: Reuters/Scanpix
Sardiinias peetud autoralli MM-etapi järel antud pressikonverentsil tunnistas Hyundai meeskonna boss Andrea Adamo, et ta ei näe võimalust, et Ott Tänak maailmameistriks tuleb.

Ajakirjanik viitas faktile, et Sardiinia järel tõusis Hyundai meeskondlikus arvestuses liidriks ja lasi itaallasel hinnata šansse nii individuaalse kui meeskondliku MM-tiitli osas.

Samal teemal

„Saan järgmisel aastal 50. Mootorispordis olen neist olnud 30 ning näinud juhtumeid, kus tiitli võidavad need, kes on paar etappi enne hooaja lõppu maha kantud. On ka vastupidiseid näiteid. Kuni hooaeg pole läbi, on meie eesmärk olla sajaprotsendiliselt keskendunud. See on alati meie lähenemine olnud,“ alustas Adamo. „Teeme kõik endast oleneva, et aidata praeguael juhul Thierryd (Neuville), kellel on Hyundai sõitjatest ainus reaalne šanss. Peame lähtuma prioriteetidest.“

Enne Belgias ja Monzas peetavaid etappe on Toyotaga kihutaval sarja üldliidril Elfyn Evansil koos 111 punkti, kuuekordne maailmameister Sebastien Ogier (Toyota) jääb maha 14 silmaga. Neuville ja Tänak jäävad liidrile alla vastavalt 24 ja 28 punktiga. Olgu mainitud, et ühe etapi eest saab maksimaalselt 30 punkti, 25 esikoha ja 5 punktikatse võidu eest.

Tiimide arvestuses on Hyundail koos 208 ja Toyotal 201 punkti.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee