Kylian Mbappe (vasakul).Foto: Reuters/Scanpix
17. oktoober 2020, 10:52

Mbappe supermäng tõstis PSG tabeliliidriks

Liigahooaega kahe kaotusega alustanud valitsev Prantsusmaa meister Pariisi Saint-Germain on viimaks jalgu alla saamas. Eile õhtul alistati võõral väljakul tulemusega 4 : 0 Nimes'i meeskond.

Seejuures jäid võõrustajad 12. minutil vähemusse, kui punase kaardi tõttu pidi väljakult lahkuma nende keskkaitsja Loick Landre. 20 minutit hiljem viis PSG ette Kylian Mbappe. Lõpu eel duubeldas eduseisu Alessandro Florenzi, seejärel sai oma teise värava kirja Mbappe ning juba kaks resultatiivset söötu jaganud Pablo Sarabia jõudis ise sihile 88. minutil, vormistades lõppseisu.

PSG on nüüd võitnud viis mängu järjest ja juhib liigatabelit 15 silmaga. Sama palju punkte on koos Rennes'il, kolmas on neist silmaga maha jääv Lille'i meeskond.