Levadia mängijad väravat tähistamas.Foto: Martin Ahven
17. oktoober 2020, 22:11

Levadia ja Kalju teenisid kolm võidupunkti

Eesti jalgpalli meistriliiga 24. vooru laupäevastes kohtumises teenisid võidulisa FCI Levadia ja Nõmme Kalju, kes alistasid vastavalt koduväljakul tulemusega 2 : 0 Viljandi Tuleviku ja võõral platsil 4 : 1 Tallinna Kalevi.

Mõlemad tegid oma vastasega sotid selgeks avapoolajal. Levadia viis 19. minutil juhtima Aime Marcelin Gando Biala, enne poolajapausile minekut duubeldas eduseisu Bogdan Vaštšuk.

Kalju juhtis vaheajaks 4 : 0, sest 12. minutil lõi palli omaväravasse Kalevi kaitsja Dominik Ivkic, 20. minutil sai omavärava kirja Daniil Sõtšugov, kes lõi esmalt pallist mööda ja seejärel joone pealt võrku. 22. minutil skooris Sander Puri ja 34. minutil Aleksandr Volkov. Kalevi auvärava lõi 80. minutil Eduard Golovljov.