Reio Laabus.Foto: Martin Ahven
18. oktoober 2020, 17:16

Tammeka keeras kaheväravalise kaotusseisu võiduks, Paide alistas Legioni

Eesti jalgpalli meistriliiga 24. voorus alistas Tartu Tammeka koduväljakul  4 : 2 Kuressaare ja Paide sai võõral väljakul 2 : 0 jagu Tallinna Legionist.

Tartus toimunud kohtumises oli Sander Laht 19. minutiks saanud kirja kaks väravat ning viis külalised 2 : 0 juhtima. Enne poolajapausi suutis Sten Reinkort ühe tagasi lüüa ning 47. minutil viigistas mänguseisu Tristan Koskor. Seejärel jõudis sihile Andre Paju ning lõpu eel sai oma teise tabamuse kirja Koskor.

Legioni ja Paide mängus tuli esimest väravat oodata 69. minutit. Siis pani Eesti koondisesse kuulunud Edgar Tur terava palli kasti, kus pall läbi Legioni kaitsja ja väravavaht Pavel Londaku oma võrku veeres. Kuigi tallinlastel olid omad võimalused viigistamiseks, siis lõppseisu 2 : 0 vormistas teisel lisaminutil Kevin Kauber.

Paide tõusis võiduga liigat juhtivast Florast seitsme silma kaugusele, kuid valitseval meistril on peetud kaks mängu vähem.